Szamba betonowe Złocieniec

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy robić to systematycznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Złocieniec

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Złocieniec

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645