Szamba betonowe Wolin

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż szamb, bo tylko zestawienie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Wolin

Szamba dwukomorowe Wolin

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645