Szamba betonowe Węgorzyno

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Węgorzyno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Węgorzyno

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645