Szamba betonowe Wałcz

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także instalację zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Wałcz

Szamba dwukomorowe Wałcz

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645