Szamba betonowe Tychowo

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Tychowo

Szamba dwukomorowe Tychowo

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645