Szamba betonowe Tuczno

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Tuczno

Szamba dwukomorowe Tuczno

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645