Szamba betonowe Trzebiatów

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Trzebiatów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Trzebiatów

Pośród bogatej różnorodności materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645