Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Trzcińsko-Zdrój

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645