Szamba betonowe Świdwin

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Świdwin

Szamba dwukomorowe Świdwin

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645