Szamba betonowe Suchań

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Suchań

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Suchań

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645