Szamba betonowe Stepnica

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy robić to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Stepnica

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Stepnica

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645