Szamba betonowe Stargard

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż szamb, bo tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Stargard

Szamba dwukomorowe Stargard

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają własnej koparki i podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645