Szamba betonowe Sianów

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także instalację szamb, ponieważ tylko połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Sianów

Szamba dwukomorowe Sianów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645