Szamba betonowe Resko

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również montaż zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Resko

Szamba dwukomorowe Resko

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki oraz podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645