Szamba betonowe Recz

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to systematycznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Recz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Recz

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645