Szamba betonowe Pyrzyce

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż szamb, bo jedynie połączenie tych obu czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Pyrzyce

Szamba dwukomorowe Pyrzyce

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki i dźwigu, jako że szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645