Szamba betonowe Police

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej robić to systematycznie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Police

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Police

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645