Szamba betonowe Połczyn-Zdrój

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Połczyn-Zdrój

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Połczyn-Zdrój

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645