Szamba betonowe Polanów

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Polanów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Polanów

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645