Szamba betonowe Płoty

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Płoty

Szamba dwukomorowe Płoty

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale również wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, bo szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645