Szamba betonowe Pełczyce

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Pełczyce

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pełczyce

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645