Szamba betonowe Nowogard

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy robić to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Nowogard

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Nowogard

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645