Szamba betonowe Nowe Warpno

Realizując dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż szamb, bo jedynie połączenie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Nowe Warpno

Szamba dwukomorowe Nowe Warpno

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności szamba polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645