Szamba betonowe Myślibórz

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak należy wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Myślibórz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Myślibórz

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645