Szamba betonowe Moryń

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy robić to systematycznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Moryń

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Moryń

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645