Szamba betonowe Mirosławiec

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Mirosławiec

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Mirosławiec

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645