Szamba betonowe Mieszkowice

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Mieszkowice

Szamba dwukomorowe Mieszkowice

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645