Szamba betonowe Maszewo

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Maszewo

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Maszewo

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645