Szamba betonowe Łobez

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Łobez

Szamba dwukomorowe Łobez

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale również większa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, jako że szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645