Szamba betonowe Lipiany

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale należy wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Lipiany

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Lipiany

Wśród szerokiej oferty materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy produkty, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645