Szamba betonowe Karlino

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Karlino

Szamba dwukomorowe Karlino

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645