Szamba betonowe Kamień Pomorski

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Kamień Pomorski

Szamba dwukomorowe Kamień Pomorski

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz również wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i dźwigu, bo szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645