Szamba betonowe Kalisz Pomorski

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż szamb, ponieważ tylko połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Kalisz Pomorski

Szamba dwukomorowe Kalisz Pomorski

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645