Szamba betonowe Ińsko

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej robić to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Ińsko

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ińsko

Wśród szerokiej oferty materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645