Szamba betonowe Gryfino

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Gryfino

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Gryfino

Pośród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645