Szamba betonowe Gryfice

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale najlepiej robić to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Gryfice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Gryfice

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645