Szamba betonowe Gościno

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Gościno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Gościno

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645