Szamba betonowe Goleniów

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy robić to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Goleniów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Goleniów

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645