Szamba betonowe Golczewo

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak najlepiej robić to regularnie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Golczewo

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Golczewo

Pośród bogatej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z szamba do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645