Szamba betonowe Dziwnów

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż szamb, bo tylko połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Dziwnów

Szamba dwukomorowe Dziwnów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale również wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz dźwigu, jako że szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645