Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy robić to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Drawsko Pomorskie

Pośród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645