Szamba betonowe Drawno

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy robić to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Drawno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Drawno

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645