Szamba betonowe Dobrzany

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Dobrzany

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Dobrzany

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645