Szamba betonowe Darłowo

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo tylko zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Darłowo

Szamba dwukomorowe Darłowo

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645