Szamba betonowe Człopa

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania i instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Człopa

Szamba dwukomorowe Człopa

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645