Szamba betonowe Czaplinek

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż szamb, ponieważ tylko połączenie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Czaplinek

Szamba dwukomorowe Czaplinek

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645