Szamba betonowe Choszczno

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także instalację szamb, bo tylko zestawienie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Choszczno

Szamba dwukomorowe Choszczno

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645