Szamba betonowe Chojna

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Chojna

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Chojna

Pośród szerokiej oferty materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645