Szamba betonowe Chociwel

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż szamb, bo tylko połączenie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Chociwel

Szamba dwukomorowe Chociwel

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645