Szamba betonowe Cedynia

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż szamb, bo tylko zestawienie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Cedynia

Szamba dwukomorowe Cedynia

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i podnośnika, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645